Mūsų patarimai renkantis garažo duris

Mūsų patarimai renkantis garažo duris

Mūsų patarimai renkantis garažo duris

Mūsų patarimai renkantis garažo duris komentarų: 0

Norite pakeisti savo senas, girgždančias, nesaugias, neišvaizdžias, pralaidžias garažo duris? Norite kad jos būtų saugios. Garažo durų arba kitaip „Rikmonta“ ekspertai pagelbės Jums šioje situacijoje. Visų pirma Jūsų garažo vartai turi būti kiekvienu atveju pritaikyti tik Jums. Jei Jūsų vartai naudojant šiuolaikiškas saugumo technologijas ir komfortiškumo techniką, pagal kelis skirtingus atpažinimo būdus, atidarys Jas tik jums priartėjus prie Jų su automobiliu. Durų spalva, faktūrą bus pritaikyta mūsų dizainerių pagal Jūsų namų eksterjerą. Naudojame duris, kurios gerai laiko šilumą, turi puikią izoliaciją. Pastačius/sumonatvus garažo duris priklausomai nuo modelio suteikiame garantiją, prireikus remontuojame duris, tiek automatinius, kompiuterinius, tiek mechaninius gedimus.

Dirbame Jau daugelį metų ir specializuojamės ganėtinai siauroje, tuo pačiu ir vietoje nestovinčioje srityje:  garažo vartų, pramoninių vartų, automatinių vartų . Technologijos, mados, medžiagos, saugumo reikalavimai nuolat keičiasi ir tobulėja, tuo pačiu ir mūsų kolektyvas, auga kartu. Dalyvaujame statybų parodose, vykstame į tarptautines parodas kur susipažįstame su pasaulyje pristatomais naujais sprendimai durų srityje.

Pasistatėte duris vienoje iš įmonių, ar pas privatų žmogų, kuri ar kuris neprisiima Jų sutvarkyti, senai bankrutavo, dingo? ne bėda, mūsų specialistai padės išspręsti, bet kurią su durimis kilusią problemą, ar tai girgždėjimas, ar sugedo automatika, užstrigo, neatsidaro ar neužsidaro garažo durys.

Skambinkite suplanuokime susitikimą, ir mes pasistengsime Jūsų garažo vartus pastatyti ekonomiškai, tačiau kokybiškai. Pasiskaičiuosime ir parinksime geriausią vartų variantą.

Patarimas Nr.1 renkantis Garažo Duris – RIKMONTA

Autorius:

Komentuoti

Saugos kodas *

Į viršų